HAKKIMIZDA

1991 Yılında Cemil Güzelce tarafından 4500m2 lik Güzelce tesilerinin içine kurulan Show HalıSaha 21 yıldır bugüne siz sporseverlerin hizmetinde olmaktan gurur duyar.

Futbol oynayan arkadaşlara her mevsim sağlıklı spor yapma imkanı tanıyan Show halı saha 7 / 24 siz değerli futbol severlerin hizmetindedir.

Soyunma odalarımızda sürekli sıcak su bulunmaktadır. Aynı zamanda dinlenmek için oturabileceğiniz sıcak ve soğuk içeceklerin bulunduğu bir aile kafeteryamızda mevcuttur. Kafeteryamızda içeceklerinizi yudumlarken aynı zamanda hem büyük ekran tv den hemde canlı olarak maçları izleme şansına sahipsiniz.

Halımız Hatko sirketi tarafindan uygulanmis olup 55mm suni Çim fifa onaylidir. 11.000 dtex 185 mikron monofilament iplikten dokunmuş olan "Premium MF" her türlü hava şartlarında yüksek performansla kullanım imkanı sağlar. Halı yüzeyi, futbolcuya rahat hareket imkanı sağladığından futbolcu dostudur. Granüllü sistem kaymayı önlediğinden, sporcu sakatlanmalarını engeller. Katkısı nedeni ile alev almaz özelliğe sahiptir.

 

 

FİYATLARIMIZ

Hergün:

08:00 - 18:00 arasi 84 TL

18:00 - 24:00 arasi 91 TL

(Fiyatlarımız 7şer kişi katlarına göre düzenlenmiştir.)

 

HALIMIZIN YENİLENİŞ TARİHİ :24-TEMMUZ-2011

TSEK, Sanayi ve Ticaret Bakanlığından Garanti Belgesi, ISO 9001 Profesyonel ve amotör spor kulüpleri içi ideal suni çim zeminidir. Profesyonel ve amatör spor kulüpleri ; bu amaçla geliştirilen sentetik çim sistemlerini rahatça kullanabilirler.

 


Copyright © 2012 Edirne Show Halı Saha | Web Tasarım www.sentezweb.com